Programul echipelor sucevene in turul campionatului, editia 2007-2008

Etapa 1    
CSM Raraul C lung Moldovenesc – Willy 2001 Bacau
Cetatea Târgu Neamt – CS Juventus Falticeni
FC Cetatea Suceava – Leonard Pascani

Etapa 2    
CF Braila – FC Cetatea Suceava
CFR Pascani – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
CS Juventus Falticeni – Otelul Galati II

Etapa 3    
FC Cetatea Suceava – Aerostar Bacau
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Laminorul Roman
Politehnica Galati – CS Juventus Falticeni

Etapa 4    
Otelul Galati II – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
CS Juventus Falticeni – Poli Iasi II
Ceahlaul II Piatra Neamt  – FC Cetatea Suceava

Etapa 5    
FC Cetatea Suceava – Willy 2001 Bacau
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Poli Iasi II
Leonard Pascani – CS Juventus Falticeni

Etapa 6    
CS Juventus Falticeni – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
CFR Pascani – FC Cetatea Suceava

Etapa 7    
FC Cetatea Suceava – Laminorul Roman
FCM Bacau II – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
CF Braila  – CS Juventus Falticeni

Etapa 8    
Otelul Galati II – FC Cetatea Suceava
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – CS Bujorii Târgu Bujor
CS Juventus Falticeni – FCM Bacau II

Etapa 9    
FC Cetatea Suceava – Poli Iasi II
Pambac Bacau – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
Aerostar Bacau – CS Juventus Falticeni

Etapa 10    
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FC Cetatea Suceava
CS Juventus Falticeni – CS Bujorii Târgu Bujor

Etapa 11    
FC Cetatea Suceava – FCM Bacau II
FC Bârlad – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
Ceahlaul II Piatra Neamt  – CS Juventus Falticeni

Etapa 12    
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Cetatea Târgu Neamt
CS Bujorii Târgu Bujor – FC Cetatea Suceava
CS Juventus Falticeni – Pambac Bacau

Etapa 13    
FC Cetatea Suceava – Pambac Bacau
Politehnica Galati – CSM Raraul C-lung Moldovenesc
Willy 2001 Bacau – CS Juventus Falticeni

Etapa 14    
FC Cetatea Suceava – CS Juventus Falticeni
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Leonard Pascani

Etapa 15    
FC Bârlad – FC Cetatea Suceava
CS Juventus Falticeni – CFR Pascani
CF Braila – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

Etapa 16    
FC Cetatea Suceava – Cetatea Târgu Neamt
FC Bârlad – CS Juventus Falticeni
CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Aerostar Bacau

Etapa 17    
Politehnica Galati – Cetatea Suceava
CS Juventus Falticeni – Laminorul Roman
Ceahlaul II Piatra Neamt – CSM Raraul C-lung Moldovenesc