Fotbal.Liga a III-a – Rezultate- Etapa a IV-a

Otelul Galati II – CSM Raraul                2-0  
Leonard Pascani – Politeh. Galati          0-2
Juventus Falticeni – Poli Iasi II               0-5  
Laminorul Roman – FCM Bacau II           0-2  
Willy Bacau – Pambac Bacau                  1-3  
CFR Pascani – Bujorul Tg. Bujor              3-0
Ceahlaul II – Cetatea Suceava              0-7  
Aerostar – FC Bârlad                              1-0  
CF Braila – Cetatea Tg. Neamt               5-2

Clasament

1.    Cetatea Suceava                        4    4    0    0    17-0    12p
2.    Politeh. Galati                             4    4    0    0    8-0       12
3.    Poli Iasi II                                   4    3    1    0    11-2    10
4.    Pambac Bacau                            4    3    1    0    9-4      10
5.    Willy Bacau                                 4    2    1    1    7-5       7
6.    FCM Bacau II                              4    2    1    1    4-3       7
7.    CFR Pascani                                4    2    0    0    25-4     6
8.    Cetatea Tg. Neamt                     4    2    0    2    5-9      6
9.    Aerostar                                     4    1    2    1    2-2       5
10.    Otelul Galati II                          4    1    1    2    5-5     4
11.    FC Bârlad                                  4    1    1    2    2-3     4
12.    Laminorul Roman                       4    1    1    2    4-7    4
13.    Ceahlaul II                                4    1    1    2    4-8     4
14.    CF Braila                                   4    1    0    3    8-11    3
15.    Juventus Falticeni                     4    1    0    3    1-8     3
16.    CSM Raraul                               4    0    2    2    4-7     2
17.    Leonard Pascani                      4    0    1    3    1-10    1
18.    Bujorul Tg. Bujor                      4    0    1    3    0-9      1

Etapa viitoare (vineri, 14 septembrie)

FC CETATE Suceava – FC WILLY 2001 Bacau
FC Bârlad – CEAHLAUL Piatra Neamt II
CETATEA Târgu Neamt – CS AEROSTAR Bacau
CSM RARAUL C-lung Moldovenesc – POLITEHNICA Iasi  II
FCM Bacau II – OTELUL Galati II
CS BUJORII Târgu Bujor – LAMINORUL Roman
PAMBAC Bacau – CFR Pascani
NGM LEONARD Pascani – CS JUVENTUS Falticeni
POLITEHNICA Galati – CF Braila