Fotbal – Juniorii „C”- 1993 au ajuns la etapa a IV-a

Etapa a III-a s-a desfasurat miercuri, 26 septembrie a.c. si s-a încheiat cu urmatoarele rezultate:
CS Scoala de fotbal Radauti – Cetatea Suceava         0 – 5
Bucovina Fundu Moldovei – Juventus Falticeni        2 – 3
CSM Raraul C-lung  – Sporting Bunesti            2 – 1
CN „Nicu Gane” Falticeni – LPS II Suceava        1 – 2
CS Gura Humorului – LPS I Suceava            0 – 3
Vointa Iaslovat – CSS Radauti                0 – 13
CSM Dorna Vatra Dornei – Viitorul Arbore        2 – 1

Sâmbata, 29 septembrie, s-au jucat meciurile etapei a IV-a. Iata rezultatele:
Juventus Falticeni – CN „Nicu Gane” Falticeni        5 – 0
CSM Raraul C-lung – LPS I Suceava             1 – 4
FC Cetatea Suceava – Vointa Iaslovat            6 – 1
Viitorul Arbore – CS Gura Humorului            2 – 0
Scoala de fotbal Radauti – Sporting Bunesti        2 – 4
LPS II Suceava – CSM Dorna Vatra Dornei        1 – 1
CSS Radauti – Bucovina Fundu Moldovei        6 – 0

Clasament
1.    CSS Radauti    4    4    0    0    45-1    16p
2.    Juventus Falticeni    4    4    0    0    19-3    16
3.    Cetatea Suceava    3    3    0    0    21-1    12
4.    LPS I Suceava    4    3    0    1    17-5    12
5.    LPS II Suceava    3    2    1    0    9-5    9
6.    CS Gura Humorului    4    2    0    2    12-5    8
7.    CN „Nicu Gane” Falticeni    4    2    0    2    8-8    8
8.    Viitorul Arbore     4    2    0    2    8-13    8
9.    CSM Dorna V. Dornei    4    1    1    2    4-12    5
10.    Sporting Bunesti    4    1    0    3    8-18    4
11.    CSM Raraul C-lung    4    1    0    3    3-20    4
12.    Bucov. Fundu Moldovei    3    0    0    3    4-13    0
13.    CS Sc. de fotbal Radauti    3    0    0    3    2-28    0
14.    Vointa Iaslovat    4    0    0    4    2-30    0
(Nota: > Pentru victorie se acorda 4 puncte > Pentru meci egal se acorda 1 punct > Pentru meci pierdut nu se acorda niciun punct)

Etapa viitoare (sâmbata, 6 octombrie 2007, ora 11)
Sporting Bunesti – CSS Radauti
Bucovina Fundu Moldovei – LPS II Suceava
LPS I Suceava – CS Scoala de fotbal Radauti
(se joaca la Todiresti)
Vointa Iaslovat – CSM Raraul C-lung
Viitorul Arbore – Cetatea Suceava
CN „Nicu Gane” Falticeni – CS Gura Humorului
Juventus Falticeni – CSM Dorna Vatra Dornei (ora 13)