Cupa Moș Crăciun — CATEGORIA DE VÂRSTÃ 1999

Grupa A
Sporting Suceava – Steaua București        0 – 4
LPS Botoșani – Presing Brăila                    0 – 0
Presing Brăila – Steaua București              0 – 5
Sporting Suceava – LPS Botoșani              2 – 1
LPS Botoșani – Steaua București               0 – 7
Sporting Suceava – Presing Brăila              2 – 1
 
Clasament
1        Steaua București      3        3        0        0        16-0   12p
2        Sporting Suceava     3        2        0        1        4-6     8p
3        Presing Brăila           3        0        1        2        1-7     1p
4        LPS Botoșani            3        0        1        2        1-9     1p
 
 
Grupa B
LPS Suceava – Sighetu Marmației             1 – 1
Gloria Bistrița 1 – Xela Baia Mare               6 – 3
Xela Baia Mare – Sighetu Marmației           1 – 2
LPS Suceava – Gloria 1 Bistrița                 2 – 6
Xela Baia Mare – LPS Suceava                  0 – 1
Gloria 1 Bistrița – Sighetu Marmației           5 – 2
 
Clasament
1        Gloria 1 Bistrița         3        3        0        0        17-7   12p
2        LPS Suceava  3        1        1        1        4-7     5p
3        Sighetu Marmației     3        1        1        1        5-7     4p
4        Xela Baia Mare         3        0        0        3        4-9     0p
 
 
Grupa C
Cetatea Suceava – CSS Botoșani    0 – 4
Universitatea Cluj – Gloria Bistrița 2 0 – 0
Gloria 2 Bistrița – CSS Botoșani       0 – 3
Cetatea Suceava – Universitatea Cluj        0 – 7
Universitatea Cluj – CSS Botoșani    1 – 0
Cetatea Suceava – Gloria 2 Bistrița 4 – 2
 
Clasament
1        Universitatea Cluj      3        2        1        0        8-0     9p
2        CSS Botoșani 3        2        0        1        7-1     8p
3        Cetatea Suceava      3        1        0        2        4-13   4p
4        Gloria 2 Bistrița         3        0        1        2        2-7     1p
 
Semifinale
Universitatea Cluj – Gloria 1 Bistrița 3-2
Steaua București – CSS Botoșani 3-0
 
Finala mică
Gloria 1 Bistrița – CSS Botoșani 5-3 (după executarea loviturilor de departajare)
 
Finala mare
Universitatea Cluj – Steaua București 1-3
 
Golgheter – Olimpiu Morțun (Universitatea Cluj)
Cel mai tehnic jucător – George Merloi (Steaua București)
Cel mai bun portar – Dragoș Lupescu (Steaua București)