CJSU a modificat scenariile de funcționare a 231 școli din județ, inclusiv din Suceava, Fălticeni, Rădăuți, Câmpulung Moldovenesc și Gura Humorului // Lista școlilor

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență al județului Suceava a modificat, în cadrul ședinței din 19 martie, scenariile de funcționare a mai multor instituții de învățământ preuniversitar din județul Suceava.

Noile scenarii vor fi aplicate începând cu data de 22 martie 2021.

Nr. crt.Denumire unitate de învățământ (PJ)Scenariul stabilit în consiliile de administrațieObservații
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN BĂNCESCU” ADÂNCATAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA ARBURE” ARBOREScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE STOLERU” BAIAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BAIAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAINEȚScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȘEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCEANAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” BĂNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BERCHIȘEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE TOFAN” BILCAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLĂRIEScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIVOLĂRIEScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BOGDĂNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE TOMEGEA” BOROAIAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOSANCIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOTOȘANAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRODINAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAI NANU” BROȘTENIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCȘOAIAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDENIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ARTUR GOROVEI” BUNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BURLAScenariul 1 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „STEJĂRELUL” CAJVANAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC „ȘTEFAN CEL MARE” CAJVANAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CALAFINDEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION BARBIR” CAPU CÂMPULUIScenariul 1 
 CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT – BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 CLUBUL COPIILOR CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR „ȘTEFAN CEL MARE” CÂMPULUNG MOLDOVENESC—-Nu se supune emiterii unei hotărâri conform art. 9, alin (6) și (7) din Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021
 COLEGIUL SILVIC „BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BOGDAN VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE VOEVIDCA” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TEODOR V. ȘTEFANELLI” CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ CÂMPULUNG MOLDOVENESCScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE” CÂRLIBABAScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIOCĂNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIPRIAN PORUMBESCUScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VORNICU SIMION TĂUTU” COMĂNEȘTIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BLĂNARU” CORNU LUNCIIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROCĂIEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘNAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUCEAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC „OLTEA DOAMNA” DOLHASCAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HATMANUL ȘENDREA” DOLHEȘTII MARIScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILORScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNA ARINIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGOIEȘTIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA GAVRIL” DRĂGUȘENIScenariul 1 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „DUMBRAVA MINUNATĂ” DUMBRĂVENIScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC „MIHAI EMINESCU” DUMBRĂVENIScenariul 1 
 CLUBUL COPIILOR FĂLTICENIScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL „NICU GANE” FĂLTICENIScenariul 2 
 COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BĂCESCU” FĂLTICENIScenariul 2 
 COLEGIUL “VASILE LOVINESCU” FĂLTICENIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VOINICELUL” FĂLTICENIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PINOCCHIO” FĂLTICENIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA SPECIALĂ FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN CIUREA” FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IRIMESCU” FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU” FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN” FĂLTICENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION MUCELEANU” FÂNTÂNA MAREScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IRACLIE PORUMBESCU” FRĂTĂUȚII NOIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRĂTĂUȚII VECHIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION ȘUHANE” FRUMOSUScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE GUSTI” FUNDU MOLDOVEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂINEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SAMSON BODNĂRESCU” GĂLĂNEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PAHOMIE C. VASILIU” GRĂMEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU„ GRĂNICEȘTIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GULIAScenariul 1 
 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “SF. ANDREI” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 CLUBUL COPIILOR GURA HUMORULUIScenariul 2 
 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR GURA HUMORULUI—–Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
 COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “LUMEA COPILĂRIEI” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “CĂSUȚA PITICILOR” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA “PARADISUL PITICILOR” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA HUMORULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU COMARNESCU” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “TEODOR BALAN” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MEDICA STUDIUM” GURA HUMORULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI HALUNGA” HĂNȚEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HÂRTOPScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “I.G.SBIERA” HORODNIC DE JOSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIAN VESPER” HORODNIC DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARIA CANTACUZINO” HORODNICENIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LIVIU SUHAR” IACOBENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 IASLOVĂȚScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 IASLOVĂȚScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION FLOREA MARIAN” ILIȘEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AFLOREI” IZVOARELE SUCEVEIScenariul 2 
 LICEUL TEHNOLOGIC “IORGU VÎRNAV LITEANU” LITENIScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MARGINEAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE GHERASIM” MARGINEAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MARGINEAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MARGINEAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE LABIȘ” MĂLINIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRIȚEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MILIȘĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MITOCU DRAGOMIRNEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOARA NICĂScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOLDOVA SULIȚAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE COCEA” MOLDOVIȚAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEAGRA ȘARULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ONICENIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSTRAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PANACIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂLTINOASAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN MORARIU” PĂTRĂUȚIScenariul 2 
 LICEUL TEHNOLOGIC „NICANOR MOROȘAN” PÂRTESTII DE JOSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRTEȘTII DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN TOMESCU” PLEȘEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CRISTOFOR SIMIONESCU” PLOPENIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “KRYSTYNA BOCHENEK” POIANA MICULUIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA STAMPEIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI SOLCAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ POJORÂTAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREUTEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MITROPOLIT IACOB PUTNEANUL” PUTNAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION LOVINESCU” RĂDĂȘENIScenariul 2 
 CLUBUL COPIILOR RĂDĂUȚIScenariul 1 
 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR RĂDĂUȚI—–Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
 COLEGIUL „ANDRONIC MOTRESCU” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 COLEGIUL NAȚIONAL “EUDOXIU HURMUZACHI” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚIScenariul 1 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GRĂDINIȚA MAGICĂ” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “MICUL PRINȚ” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDELUL” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 GRĂDINIȚA “SF.MARIA” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “BOGDAN VODĂ” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE CANTEMIR” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE POPADIUC” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “REGINA ELISABETA” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ “SF. STELIAN” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII “ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” RĂDĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂȘCAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SADOVAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AURELIAN STANCIU” SALCEAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATU MAREScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMINICEAScenariul 1 
 COLEGIUL TEHNIC „LAȚCU VODĂ” SIRETScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU MUȘAT” SIRETScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ALEXANDRU LĂPUȘNEANU” SLATINAScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC “TOMȘA VODĂ” SOLCAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE ONCIUL” STRAJAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ STROIEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANIScenariul 1 
 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL DE ARTĂ „CIPRIAN PORUMBESCU” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL ECONOMIC “DIMITRIE CANTEMIR” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “SPIRU HARET” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL “PETRU RAREȘ” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL NAȚIONAL “ȘTEFAN CEL MARE” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL TEHNIC “ALEXANDRU IOAN CUZA” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL TEHNIC “PETRU MUȘAT” SUCEAVAScenariul 2 
 COLEGIUL TEHNIC “SAMUIL ISOPESCU” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “OBCINI” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT “TRIKI RIKI” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “ȚĂNDĂRICĂ” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „AȘCHIUȚĂ”SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GULLIVER” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LA PITICUL VESEL” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MICUL PRINȚ” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDEL” SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „1-2-3„ SUCEAVAScenariul 2 
 GRĂDINIȚA “SAMARITEANUL” NR. 20 SUCEAVAScenariul 2 
 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVAScenariul 2 
 LICEUL “NATANAEL” SUCEAVAScenariul 2 
 LICEUL TEHNOLOGIC “VIRGIL MADGEARU” SUCEAVAScenariul 2 
 LICEUL TEORETIC „FILADELFIA” SUCEAVAScenariul 2 
 PALATUL COPIILOR SUCEAVAScenariul 2 
 SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX “MITROPOLITUL DOSOFTEI” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GRIGORE GHICA VOIEVOD” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “JEAN BART” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIRON COSTIN” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION – FILIALA SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA PRIMARĂ „SFÂNTUL IOAN CEL NOU DE LA SUCEAVA” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA “ROMÂNO-BRITANICĂ SUCEAVA” SUCEAVAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE VATAMANIUC” SUCEVIȚAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE PĂCURARIU” ȘCHEIAScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘERBĂUȚIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TODIREȘTIScenariul 2 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ACADEMICIAN H. MIHĂESCU” UDEȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULMAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VADU MOLDOVEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IORGU G. TOMA” VAMAScenariul 2 
 CLUBUL COPIILOR VATRA DORNEIScenariul 3 
 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR VATRA DORNEI—–Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “CĂSUȚA POVEȘTILOR” VATRA DORNEIScenariul 3 
 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ALBA CA ZĂPADA” VATRA DORNEIScenariul 3 
 LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE DEAC” VATRA DORNEIScenariul 3 
 LICEUL TEORETIC “ION LUCA” VATRA DORNEIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VATRA DORNEIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VATRA DORNEIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 VATRA DORNEIScenariul 3 
 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “ȚARA DE SUS” VATRA DORNEIScenariul 3 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VATRA MOLDOVIȚEIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEREȘTIScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN VICOVEANU” VICOVU DE JOSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE JOSScenariul 1 
 LICEUL TEHNOLOGIC “ION NISTOR” VICOVU DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VICOVU DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 VICOVU DE SUSScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITINELScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DR. SIMION ȘI METZIA HÎJ” VOLOVĂȚScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAMOSTEAScenariul 1 
 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZVORIȘTEAScenariul 1 
loading...