Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-03-at-09.54.22-2-1024x704.jpeg)
O femeie a fost rănită, miercuri dimineața, într-un accident rutier produs în municipiul Suceava.
Potrivit sergent major Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava, miercuri dimineața s-a produs o coliziune între două autoturisme în municipiul Suceava în zona Serpentinelor.
În urma evenimentului o femeie a fost transportată la spital de către echipajul SMURD.
La fața locului au intervenit pompierii militari ai Detașamentului Suceava cu modulul SMURD, respectiv o autospecială pentru descarcerare și ambulanța SMURD B2.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-03-at-09.54.22-1-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-03-at-09.54.22-768x1024.jpeg)
Intră acum și în grupul de