Intră acum și în grupul de
Trei autoturisme și un camion au fost implicate, marți, într-un accident rutier pe șoseaua de centură a Sucevei.
Potrivit sergent major Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava, un accident rutier cu trei autoturisme implicate și un autocamion, fără persoane încarcerate, s-a produs pe șoseaua de centură a municipiului Suceava la ieșirea spre Pătrăuți.
Trei persoane au fost preluate de către ambulanțele trimise la fața locului.
La fața locului au intervenit pompierii militari cu o autospecială de stingere dotată cu echipament pentru descarcerare cu sprijinul a două echipaje ale Serviciului de Ambulanță Județean Suceava.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-11.56.55.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-11.56.54.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-11.56.54-1.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-16-at-11.56.52.jpeg)
Intră acum și în grupul de