Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-01-at-20.43.35-1-1024x680.jpeg)
O femeie a fost rănită și a fost transportată la spital după un accident produs joi seara la intrarea în Gura Humorului.
Potrivit sergent major Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava traficul rutier pe DN 17 a fost blocat temporar după o coliziune între două autoturisme la intrare în orașul Gura Humorului dinspre Păltinoasa.
În urma evenimentului rutier o femeie a fost transportată la spital.
La fața locului au intervenit pompierii militari ai Gărzii de Intervenție Gura Humorului cu modulul SMURD -autospecială pentru descarcerare și ambulanța SMURD B2.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-01-at-20.43.33-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-01-at-20.43.34-1-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-01-at-20.43.34-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-01-at-20.43.35-1024x768.jpeg)
Intră acum și în grupul de