Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20221018-WA0005-1024x768.jpg)
O femeie de 51 de ani din Siret a căzut marți după amiaza într-o fântână și a fost salvată de pompierii militari.
Potrivit sergent major Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava femeia a fost extrasă de către pompierii militari și predată echipajului de prim ajutor. Aceasta este conștientă și cooperantă.
Victima a fost preluată de către echipajul SAJ Suceava va fi transportată la spital.
La fața locului au intervenit pompierii militari ai Gărzii de Intervenție Siret cu o autospecială pentru descarcerare, dotată cu accesorii specifice și o ambulanță SMURD B2 cu sprijinul unui echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Suceava
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20221018-WA0005-1024x768.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/10/IMG-20221018-WA0006-768x1024.jpg)
Intră acum și în grupul de