Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/11/315106328_822069952371324_6848653238333737703_n-1024x768.jpg)
Primarul comunei Udești, Cristea Ostrovan a felicitat, marți, 11 cupluri din comună care și-au sărbătorit Nunta de Aur.
Cu acest prilej, primarul Ostrovan le-a oferit cuplurilor de aur buchete frumoase de flori, machete personalizate, dar și tort aniversar precum și o masă festivă.
Cele 11 cupluri au făcut cunoscute, cu acest prilej, câteva dintre secretele unei căsnicii fericite de durată și au povestit fiecare câte o amintire plăcută din viața lor de cuplu.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/11/313538651_531469958435110_5550923943385181390_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/11/314505089_811687253448542_4768174023950225370_n-1024x768.jpg)
Intră acum și în grupul de