Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-07-at-12.28.12-1024x460.jpeg)
O persoană a fost rănită, miercuri, după coliziunea între două autoturisme în Suceava.
Potrivit plutonier Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava un accident rutier cu două autoturisme implicate s-a produs în municipiul Suceava pe Calea Obcinelor.
El a spus că o persoană implicată în eveniment este transportată la spital.
La fața locului au intervenit pompierii militari ai Detașamentului Suceava cu o autospecială pentru descarcerare cu sprijinul unui echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Suceava.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-07-at-12.28.11-1024x487.jpeg)
Intră acum și în grupul de