Intră acum și în grupul de
Un autoturism s-a răsturnat, în noaptea de vineri spre sâmbătă, în afara carosabilului, iar un tânăr a fost rănit.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-11-at-00.58.21_2950aa70-1024x768.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-11-at-00.58.22_37c9bcaa-768x1024.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-11-at-00.58.22_c1aad1c6-768x1024.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-11-at-00.58.23_3223a5e4-1024x768.jpg)
Potrivit plutonier Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava, un autoturism s-a răsturnat în afara părții carosabile pe DN17 în apropiere de „Zidul Mortii”.
În eveniment a fost implicat doar conducătorul autoturismului, un tânăr în vârstă de 18 ani, care a fost transportat la spital de către echipajul medical și paramedical.
La fața locului au intervenit pompierii militari ai Detașamentului Suceava cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD TIM (Terapie Intensivă Mobilă).
Intră acum și în grupul de