Intră acum și în grupul de
Trei persoane au fost implicate, marți seara, într-un accident rutier produs pe raza comunei Vama.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-11-at-21.06.37_64fd16a0-769x1024.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-11-at-21.06.37_3465b7cc-769x1024.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-11-at-21.06.38_d0b490de-769x1024.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-11-at-21.06.40_37b42884-769x1024.jpg)
Potrivit purtătorului de cuvânt al ISU Suceava, maior Alin Găleată, pompierii militari au intervenit cu modulul SMURD, în jurul orei 19:50, la un accident rutier produs pe raza localității Vama.
El a spus că un autoturism a ieșit în afara părții carosabile și s-a răsturnat pe cupolă.
Potrivit sursei citate, din cele trei persoane implicate în eveniment, doar una, conștientă și cooperantă, a necesitat transportul la o unitate spitalicească.
Intră acum și în grupul de