Intră acum și în grupul de
Trupul neînsuflețit al unui sucevean de 71 de ani, aflat în stare avansată de putrefacție, a fost găsit într-un imobilul de pe str. Luceafărului din Suceava.
Cercetările au arătat că suceveanul locuia de mai mulți ani singur, fără a avea persoane care să se ocupe de îngrijirea lui. Fosta soție a bărbatului și fiica lor au declarat că nicio rudă nu mai ținea legătură cu bărbatul din cauza faptului că acesta era consumator frecvent de băuturi alcoolice.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2016/01/nu-treceti-politia.jpg)
Astfel, trupul neînsuflețit al bărbatului a fost găsit târziu, după ce un cunoscut de al lui a constatat că bărbatul nu răspunde la ușa imobilului.
În casă, polițiștii nu au fost identificate urme de răvăşire, cu toate acestea a fost întocmit un dosar penal privind uciderea din culpă.
Intră acum și în grupul de