Revine şi NTS îşi păstrează invincibilitatea în Campionatul Municipal de Fotbal

Singurele echipe care nu au pierdut niciun punct în actuala ediţie a Campionatului Municipal de Fotbal, Revine şi NTS, au avut ca adversare în ultima rundă a competiţiei formaţiile Eurolines şi respectiv Poliţia Comunitară. În primul meci, formaţia Revine, campioana ultimelor ediţii ale competiţiei municipale a avut ceva probleme cu ambiţioasa grupare Eurolines. Deşi a condus la pauză cu scorul de 2 – 1, formaţia Eurolines nu a rezistat în repriza secundă asaltului „veteranilor” de la Revine condus de Nae Grosu care s-a impus la final cu scorul de 5 – 4.

Mult mai clar au învins cei de la NTS în disputa cu Poliţia Comunitară. Fiind mult mai „grei” la propriu decât adversarii lor şi mult mai „experimentaţi”, cei de la Poliţia Comunitară au cedat în faţa elanului celor de la NTS şi au pierdut cu 0 – 8.