Programul Ligii a IV-a (Fotbal)

Danalis Zvoriştea, surpriza noului sezon al Ligii a IV-a

Ediţia 2009-2010 a Ligii a IV-a va începe duminică, pe 16 august. Derbiul primei etape pare a fi confruntarea dintre Viitorul Liteni şi Viitorul Arbore.

Programul turului Ligii a IV-a cuprinde meciurile:

Etapa a I a Duminică 16.08.2009 ora 11:00 – 13:00

1. Viitorul Liteni – Viitorul Arbore
2. Foresta Mălini – Florconstruct Pătrăuţi
3. FC Marginea – C.N Nicu Gane Fălticeni
4. F.C. Pojorîta – Bucovina Rădăuţi
5. Minerul Iacobeni – Foresta Moldoviţa
6. Releul Mihoveni – Danalis Zvoriştea
7. Unirea Boroaia – Steaua Dumbrăveni
8. Dorna Vatra Dornei – Avîntul Frasin

Etapa a II a Duminică 23.08.2009 ora 11:00 – 13:00

1. Florconstruct Pătrăuţi – Viitorul Liteni
2. C.N Nicu Gane Fălticeni – Foresta Mălini
3. Bucovina Rădăuţi – FC Marginea
4. Foresta Moldoviţa – F.C. Pojorîta
5. Danalis Zvoriştea – Minerul Iacobeni
6. Steaua Dumbrăveni – Releul Mihoveni
7. Avîntul Frasin – Unirea Boroaia
8. Viitorul Arbore – Dorna Vatra Dornei

Etapa a III a Duminică 30.08.2009 ora 11:00 – 13:00

1. Florconstruct Pătrăuţi – Viitorul Arbore
2. Viitorul Liteni – C.N Nicu Gane Fălticeni
3. Foresta Mălini – Bucovina Rădăuţi
4. FC Marginea – Foresta Moldoviţa
5. F.C. Pojorîta – Danalis Zvoriştea
6. Minerul Iacobeni – Steaua Dumbrăveni
7. Releul Mihoveni – Avîntul Frasin
8. Unirea Boroaia – Dorna Vatra Dornei

Etapa a IV a Duminică 06.09.2009 ora 11:00 – 13:00

1. C.N Nicu Gane Fălticeni – Florconstruct Pătrăuţi
2. Bucovina Rădăuţi – Viitorul Liteni
3. Foresta Moldoviţa – Foresta Mălini
4. Danalis Zvoriştea – FC Marginea
5. Steaua Dumbrăveni – F.C. Pojorîta
6. Avîntul Frasin – Minerul Iacobeni
7. Dorna Vatra Dornei – Releul Mihoveni
8. Viitorul Arbore – Unirea Boroaia

Etapa a V a Duminică 13.09.2009 ora 11:00 – 13:00

1. C.N Nicu Gane Fălticeni – Viitorul Arbore
2. Florconstruct Pătrăuţi – Bucovina Rădăuţi
3. Viitorul Liteni – Foresta Moldoviţa
4. Foresta Mălini – Danalis Zvoriştea
5. FC Marginea – Steaua Dumbrăveni
6. F.C. Pojorîta – Avîntul Frasin
7. Minerul Iacobeni – Dorna Vatra Dornei
8. Releul Mihoveni – Unirea Boroaia

Etapa a VI a Duminică 20.09.2009 ora 11:00 –13:00

1. Bucovina Rădăuţi – C.N Nicu Gane Fălticeni
2. Foresta Moldoviţa – Florconstruct Pătrăuţi
3. Danalis Zvoriştea – Viitorul Liteni
4. Steaua Dumbrăveni – Foresta Mălini
5. Avîntul Frasin – FC Marginea
6. Dorna Vatra Dornei – F.C. Pojorîta
7. Unirea Boroaia – Minerul Iacobeni
8. Viitorul Arbore – Releul Mihoveni

Etapa a VII a Duminică 27.09.2009 ora 11:00–13:00

1. Bucovina Rădăuţi – Viitorul Arbore
2. C.N Nicu Gane Fălticeni – Foresta Moldoviţa
3. Florconstruct Pătrăuţi – Danalis Zvoriştea
4. Viitorul Liteni – Steaua Dumbrăveni
5. Foresta Mălini – Avîntul Frasin
6. FC Marginea – Dorna Vatra Dornei
7. F.C. Pojorîta – Unirea Boroaia
8. Minerul Iacobeni – Releul Mihoveni

Etapa a VIII a Duminică 04.09.2009 ora 11:00–13:00

1. Foresta Moldoviţa – Bucovina Rădăuţi
2. Danalis Zvoriştea – C.N Nicu Gane Fălticeni
3. Steaua Dumbrăveni – Florconstruct Pătrăuţi
4. Avîntul Frasin – Viitorul Liteni
5. Dorna Vatra Dornei – Foresta Moldoviţa
6. Unirea Boroaia – FC Marginea
7. Releul Mihoveni – F.C. Pojorîta
8. Viitorul Arbore – Minerul Iacobeni

Etapa a IX a Duminică 11.10.2009 ora 11:00 –13:00

1. Viitorul Arbore – Foresta Moldoviţa
2. Bucovina Rădăuţi – Danalis Zvoriştea
3. C.N Nicu Gane Fălticeni – Steaua Dumbrăveni
4. Florconstruct Pătrăuţi – Avîntul Frasin
5. Viitorul Liteni – Dorna Vatra Dornei
6. Foresta Mălini – Unirea Boroaia
7. FC Marginea – Releul Mihoveni
8. F.C. Pojorîta – Minerul Iacobeni