Fotbal, Liga a V-a – Meciuri tari la Mihoveni si Salcea!

Duminica, 30 septembrie 2007, este programata etapa a VI-a în cele doua serii ale Ligii a V-a. Iata programul jocurilor:

Seria I

Locomotiva Dornesti – Scoala de fotbal Radauti

Arbitri: Ad. Popa – I. Mîndrescu, C. Tabarcea – Suceava

Observator: M. Onciul – Suceava

Recolta Fântânele – Flacara Vicovu de Jos

Arbitri: L. Hreamata – A. Ailenei, V. Precub – Falticeni

Observator: D. Blanaru – Falticeni

Constructorul Darmanesti – Polul Nord Falcau

Arbitri: I. Ignat – C. Neamtu, I. Gramada – Suceava

Observator: I. Chilariu – Suceava

Unirea Horodnic – Stiinta Mitoc

Arbitri: M. Luchian – L. Nataras, M. Lazurca – Siret

Observator: I. Boiciuc – Darmanesti

Releul Mihoveni – NB Fratautii Noi

Arbitri: I. Mateiciuc – D. Trofin, I. Copp – Siret

Observator: V. Iavorenciuc – Suceava

Bucovina Calafindesti – Progresul Fratautii Vechi

Arbitri: Fl. Nechifor – Em. Radasanu, D. Zara – Suceava

Observator: C.Bosânceanu – Suceava

FC Marginea – Viitorul Adâncata

Arbitri: L. Melniciuc – L. Nimigean, M. Zuber – Suceava

Observator: I. Armeanca – Suceava

Locomotiva Zvoristea – Avântul Volovat

Arbitri: S. Pintea – M. Ursul, Vl. Parfene – Falticeni

Observator: I. Ion  – Radauti
 

Seria a II-a

Progresul Salcea – Avântul Frasin

Arbitri: Gh. Ignatescu – A. Moruz, A. Libenciuc – Suceava

Observator: L. Mihai – Dolhasca

Forestirul Frumosu – Vointa Liteni Moara

Arbitri: St. Zaharie – A. Tonet, L. Beclea – Radauti

Observator: Ov. Onciul – Radauti

Inter Capu Câmpului – Steaua Dumbraveni

Arbitri: M. Irimie – A. Filipciuc, St. Boariu – Suceava

Observator: O. Steiciuc – Falticeni

Moldova Draguseni – Plesul Bogdanesti

Arbitri: M. Penciuc – A. Bilius, V. Tanasa – Suceava

Observator: N. Pintea – Falticeni

Somuzul Preutesti – Victoria Paltinoasa

Arbitri: Fl. Bilouseac – R. Podariu, C. Popovici – Suceava

Observator: D. Pârgaru – Suceava

FC Pojorîta – CSM Raraul II

Arbitri: V. Amariei – V. Boariu, I. Gogonel – Falticeni

Observator: V. Schumacher – Falticeni

Bistrita Brosteni – Victoria Solca

Arbitri: Ad. Radasanu – D. Duduta, B. Hopulele – Suceava/Gura Humorului

Observator: M. Teofil – Gura Humorului

Bradul Vama – Vointa Stroiesti

Arbitri: C. Cucos – D. Turza, I. Tâmpescu – Suceava

Observator: M. Haulica – Brosteni