FOTBAL » Juniori, Liga a IV-a » Etapa a IX-a, meciuri disputate in data 7 octombrie

Bucovina Badeuti – Viitorul Liteni      2-0

Juventus II Falticeni – Minerul Iacobeni- Ciocanesti     12-0

Foresta Moldovita – Rapid CFR Suceava      0-4

CS Gura Humorului – Unirea Boroaia     3-0

Florconstruct Patrauti – Cetatea II Suceava Arbore     2-3

Bradul Putna – Flacara Rosie Udesti     2-3

Bucovina Radauti – Zimbrul Siret    1-2

CSM Dorna Vatra Dornei – Avântul Todiresti    8-1

Clasament
      1. CS G. Humor  9 8 1 0 47-4 25

      2. CS Juv. Falticeni  9 8 0 1 46-8 24

      3. Rapid CFR   9 8 0 1 36-6 24

      4. FC Cetatea II Sv. Arb. 9 6 3 0 32-10 21

      5. Facara R. Udesti  9 5 2 2 23-21 17

      6. Zimbrul   9 4 2 3 28-23 14

      7. Bradul Putna  9 4 1 4 22-20 13

      8. Unirea Boroaia  9 4 1 4 26-25 13

      9. Florconstr. Patrauti 9 4 0 5 20-36 12

      10. Av. Todiresti  9 3 1 5 24-26 10

      11. CSM Bucovina Rad. 9 3 1 5 21-31 10

      12. Dorna V. Dornei  9 2 3 4 27-17 9

      13. Bucovina Badeuti  9 3 0 6 7-39 9

      14. Foresta Moldovita  9 2 0 7 5-26 6

      15. CS Viitorul Liteni  9 0 1 8 13-30 1

      16. Minerul Iacobeni Cioc. 9 0 0 9 5-61 0

FOTBAL, juniori „C” 1993 (si mai tineri)

Etapa a V-a, meciuri disputate sâmbata, 6 octombrie
 

Sporting Bunesti – CSS Radauti   0-14

Bucovina  Fundu Moldovei – LPSII Suceava   1-1

LPSI Suceava – CS Scoala de Fotbal Radauti   17-0

Vointa Iaslovat – CSM Raraul Câmpulung   4-0

Viitorul Arbore – FC Cetatea Suceava   0-0

CN Nicu Gane Falticeni – CS Gura Humorului   2-1

AS Juventus Falticeni – CSM Dorna V. Dornei   4-1

Clasament

      1. CSS Radauti  5 5 0 0 59-1 20

      2. AS Juv. Falticeni  5 5 0 0 23-4 20

      3. LPS-CSS I Sv.  5 4 0 1 34-5 16

      4. FC Cetatea Sv.  4 3 1 0 21-1 13

      5. CN N. Gane Falt.  5 3 0 2 10-9 12

      6. LPS II Sv.   4 2 2 0 10-6 10

      7. Viitorul Arbore  5 2 1 2 8-13 9

      8. CS Gura Humor  5 2 0 3 13-7 8

      9. CSM Dorna V. Dornei 5 1 1 3 5-16 5

      10. CSM Rarau C-lung. 5 1 0 4 3-24 4

      11. Sporting Bunesti  5 1 0 4 8-32 4

      12. Vointa Iaslovat  5 1 0 4 6-30 4

      13. Bucovina Fundu Mold. 4 0 1 3 5-14 1

      14. Sc. de Fotbal Radauti 4 0 0 4 2-45 0 

Meciurile etapei a 6-a, programate în data 13 octombrie, ora 11:

Vointa Iaslovat – Viitorul Arbore (se joaca la Milisauti), CS Scoala de Fotbal Radauti – AS Juventus Falticeni, CSM Raraul Câmpulung – CN Nicu Gane Falticeni, CS Gura Humorului – CSS Radauti, CSM Dorna V. Dornei – Bucovina Fundu Moldovei, FC Cetatea Suceava – Sporting Bunesti, LPS II Suceava – LPS I Suceava