Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-05-at-18.17.46-1024x576.jpeg)
Un accident rutier s-a produs, luni seara, la ieșire din orașul Salcea spre localitatea Verești.
Potrivit sergent major Radu Gabriel din cadrul ISU Suceava, în urma evenimentului rutier o femeie în vârstă de 52 de ani a fost transportată la spital.
El a menționat că la fața locului au intervenit pompierii militari ai Detașamentului Suceava cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD B2.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-05-at-18.17.45-768x1024.jpeg)
Intră acum și în grupul de