Intră acum și în grupul de
Deputatul PSD de Suceava Gheorghe Șoldan este decis să câștige președinția Consiliului Județean Suceava mai ales că a văzut că este susținut de foarte mulți suceveni și că inclusiv președintele PSD, premierul Marcel Ciolacu a transmis că a constatat că valul schimbării de la Suceava nu mai poate fi oprit.
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/04/435993763_950887897042154_3942789421923674825_n-1024x683.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/04/436166752_950887687042175_4992591779561306506_n-1024x782.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/04/436253870_950887663708844_2360182813429334990_n-1024x807.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/04/436275375_950887643708846_6056070335735317113_n-1024x757.jpg)
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2024/04/436373389_950888077042136_3804473202707482712_n-1024x682.jpg)
„Mulțumesc celor aproximativ 2.400 de oameni care au fost prezenți la lansarea candidaturii mele la președinția Consiliului Județean Suceava și a întregii echipe de candidați ai PSD Suceava”, a spus Gheorghe Șoldan.
El a arătat că echipa PSD Suceava este o forță și în date 9 iunie va dovedi acest lucru.
„Județul Suceava are nevoie de o viziune tânără, de o echipă puternică și de susținerea premierului. Nu mai putem merge pe contrasens!”, a mai declarat Gheorghe Șoldan.
Intră acum și în grupul de