Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-06-at-15.33.47-1024x768.jpeg)
Moș Nicolae nu a uitat de suceveni, iar Organizația de Tineret PMP Suceava și-a făcut simțită prezența și a bucurat inimile copiilor cu cu un cadou din partea Moșului.
Robert Ciocan, președintele organizației județene de tineret PMP Suceava: „Moș Nicolae ne-a însărcinat cu transmiterea dulciurilor. Fericirea copiilor ne-a făcut nouă, curierilor, ziua mai frumoasă! Mulțumim copiilor pentru fericire! Promitem să o dăm mai departe”
Intră acum și în grupul de