Fotbal. Liga a V-a – Etapa grea pentru oaspeti

Duminica, 2 septembrie, vor avea loc meciurile din cadrul celei de-a doua etape a Ligii a V-a. Partidele se vor disputa dupa urmatorul program:

Seria I

Flacara Vicovu de Jos – Polul Nord Falcau
Arbitri: Cr. Cearcovschi – M. Zuber, I. Gramada – Suceava
Observator: Ilie Ion

Stiinta Mitoc – sta

Locomotiva Dornesti – Nord Bucovina Fratautii Noi
Arbitri: M. Penciuc – M. Bilouseac, C. Tabarcea – Suceava
Observator: St. Martinescu

Recolta Fântânele – Progresul Fratautii Vechi
Arbitri: S. Pintea – Cr. Tarabuta, A. Ursu – Falticeni
Observator: Dan Pârgaru

Constructorul Darmanesti – Viitorul Adâncata
Arbitri: B. Cont – L. Nimigean, A. Libenciuc – Suceava
Observator: M. Onciul – Suceava

Unirea Horodnic – Avântul Volovat
Arbitri: Ad. Popa – I. Ghiuta, A. Hrisca – Suceava
Observator: O. Onciul – Radauti

Releul Mihoveni – FC Marginea
Arbitri: L. Hreamata – V.Blanaru, N. Negrea – Falticeni
Observator: Petru Murarita – Suceava

Locomotiva Zvoristea – Bucovina Calafindesti
Arbitri: D. Ursache – Al. Ursache, I. Copp – Siret
Observator: Ion Sopon – Suceava

Seria a II-a

Vointa Liteni-Moara  – Steaua Dumbraveni
Arbitri: Fl. Onesim – C. Ionita, V. Precub – Falticeni
Observator: B. Agafita – Dolhasca

Avântul Frasin  – Plesul Bogdanesti
Arbitri: St. Zaharie – G. Zubas, A. Tonet – Radauti
Observator: I. Chilariu – Suceava

Progresul Salcea – Victoria Paltinoasa
Arbitri: Gh. Iriciuc – St. Boariu, S. Nemesniciuc – Suceava
Observator: Olef Steiciuc – Falticeni

Forestierul Frumosu – CSM Raraul II C-lung
Arbitri: Ad. Radasanu – C. Popovici, L. Tâmpescu – Suceava
Observator: M. Haulica – Brosteni

Inter Capu Câmpului – Victoria Solca
Arbitri: D. Prodan – S. Bodnar, V. Nemes – Gura Humorului/Vatra Dornei
Observator: T. Miron – Gura Humorului

Moldova Draguseni – Vointa Stroiesti
Arbitri: Cr. Paduraru – Al. Blanaru, C. Mocanu – Suceava/ Falticeni
Observator: B. Mihaila – Suceava

Somuzul Preutesti – Bistrita Brosteni
Arbitri: C. Ariciuc – A. Bilius, D. Turza – Suceava
Observator: A. Buruiana – Falticeni

Bradul Vama – FC Pojorâta
Arbitri: I. Lucaci – V. Tanasa, D. Zara – Suceava
Observator: V. Ciofu – Falticeni