Fotbal : PROGRAMUL RETURULUI LIGII I

ETAPA 20

Vineri: 22.02.2008

19:00  FARUL CONSTANTA – GLORIA BUZAU

20:30  DINAMO BUCURESTI- CEAHLAUL P.NEAMT
Sâmbata: 23.02.2008

 14:30  FC  VASLUI  – DACIA MIOVENI

 16:00  UNIREA URZICENI   – OTELUL GALATI  

 18:30  RAPID BUCURESTI  – U CLUJ

 20:45  CFR CLUJ    – FC U CRAIOVA

 Duminica: 24.02.2008

 14:30  UTA ARAD  – GLORIA BISTRITA

 18:30  PANDURII TG. JIU – POLI STIINTA TIMISOARA

 20:30  POLITEHNICA IASI – STEAUA

ETAPA 21

Vineri: 29.02.2008

 19:00  CEAHLAUL P.NEAMT – FARUL CONSTANTA
Sâmbata: 01.03.2008

 13:30  GLORIA BISTRITA   – SPORTING VASLUI  

 15:30  U CLUJ     – UTA ARAD

 20:45  DACIA MIOVENI  – DINAMO BUCURESTI
 Duminica: 02.03.2008

 14:00  FC U CRAIOVA   – PANDURII Tg. JIU

 14:45  GLORIA BUZAU  – POLITEHNICA IASI  

 15:30  OTELUL GALATI  – RAPID BUCURESTI  

 20:30  STEAUA    – CFR CLUJ  
 Luni: 03.03.2008

20:30  POLI TIMISOARA   – UNIREA URZICENI    

ETAPA 22

Vineri: 07.03.2008

 19:00  DACIA MIOVENI   – GLORIA BISTRITA

 20:30 CFR CLUJ      – GLORIA BUZAU
Sâmbata: 08.03.2008

 15:30  UTA ARAD   – OTELUL GALATI  

 18:30 UNIREA URZICENI   – FC U CRAIOVA

 20:45  PANDURII Tg. JIU  – STEAUA
 Duminica: 09.03.2008

14:00 POLITEHNICA IASI  – CEAHLAUL P.NEAMT  

15:30 SPORTING VASLUI  – U CLUJ  

18:00  DINAMO BUCURESTI- FARUL CONSTANTA

20:30  RAPID BUCURESTI  – POLI  TIMISOARA   

ETAPA 23

Sâmbata 15.03.2008   Browser-ul nu permite afisarea acestei imagini.

15:00 GLORIA BUZAU  – PANDURII Tg. JIU   

 15:00 UTA ARAD  – POLI  TIMISOARA   

 15:00 FARUL CONSTANTA  – POLITEHNICA IASI   

 15:00 FC U CRAIOVA   – RAPID BUCURESTI      

 15:00 GLORIA BISTRITA – DINAMO BUCURESTI   

 15:00 OTELUL GALATI  – SPORTING VASLUI   

 15:00 STEAUA   – UNIREA URZICENI   

 15:00 U CLUJ   – DACIA MIOVENI   

 15:00 CEAHLAUL P.NEAMT – CFR CLUJ    

ETAPA 24

Miercuri 19.03.2008   Browser-ul nu permite afisarea acestei imagini.

 15:00 UNIREA URZICENI   – GLORIA BUZAU   

 15:00 GLORIA BISTRITA  – U CLUJ   

 15:00 DACIA MIOVENI  – OTELUL GALATI    

 15:00 UTA ARAD   – FC U CRAIOVA       

 15:00 SPORTING VASLUI   – POLI STIINTA TIMISOARA   

 15:00 DINAMO BUCURESTI  – POLITEHNICA IASI  

 15:00 CFR CLUJ    – FARUL CONSTANTA   

 15:00 PANDURII Tg. JIU  – CEAHLAUL P.NEAMT   

 15:00 RAPID BUCURESTI  – STEAUA    

ETAPA 25

Sâmbata 22.03.2008   Browser-ul nu permite afisarea acestei imagini.

15:00 FARUL CONSTANTA  – PANDURII Tg. JIU   

 15:00 CEAHLAUL P.NEAMT – UNIREA URZICENI   

 15:00 OTELUL GALATI  – GLORIA BISTRITA   

 15:00 STEAUA   – UTA ARAD     

 15:00 POLI TIMISOARA  – DACIA MIOVENI   

 15:00 FC U CRAIOVA   – SPORTING VASLUI   

 15:00 GLORIA BUZAU  – RAPID BUCURESTI   

 15:00 POLITEHNICA IASI – CFR CLUJ   

 15:00 U CLUJ   – DINAMO BUCURESTI    

ETAPA 26

Sâmbata 29.03.2008   Browser-ul nu permite afisarea acestei imagini.

 16:00 UTA ARAD     – GLORIA BUZAU   

 16:00 UNIREA URZICENI  – FARUL CONSTANTA   

 16:00 GLORIA BISTRITA  – POLI STIINTA TIMISOARA   

 16:00 SPORTING VASLUI  – STEAUA  

 16:00 DACIA MIOVENI  – FC U CRAIOVA   

 16:00 U CLUJ   – OTELUL GALATI   

 16:00 PANDURII Tg. JIU – POLITEHNICA IASI   

 16:00 DINAMO     – CFR CLUJ  

 16:00 RAPID BUCURESTI – CEAHLAUL P.NEAMT    

ETAPA 27

Sâmbata, 05.04.2008   Browser-ul nu permite afisarea acestei imagini.

17:00 FC U CRAIOVA    – GLORIA BISTRITA   

17:00 POLI TIMISOARA   – U CLUJ  

17:00 CFR CLUJ     – PANDURII Tg. JIU   

17:00 CEAHLAUL P.NEAMT  – UTA ARAD     

17:00 GLORIA BUZAU   – SPORTING VASLUI   

17:00 POLITEHNICA IASI  – UNIREA URZICENI   

17:00 OTELUL GALATI   – DINAMO BUCURESTI   

17:00 FARUL CONSTANTA    – RAPID BUCURESTI   

17:00 STEAUA    – DACIA MIOVENI    

ETAPA 28

Miercuri 09.04.2008    

17:00 U CLUJ    – FC U CRAIOVA   

17:00 DACIA MIOVENI   – GLORIA BUZAU   

17:00 OTELUL GALATI   – POLI STIINTA TIMISOARA   

17:00 RAPID BUCURESTI  – POLITEHNICA IASI   

17:00 SPORTING VASLUI   – CEAHLAUL P.NEAMT   

17:00 DINAMO BUCURESTI  – PANDURII Tg. JIU  

17:00 UTA ARAD      – FARUL CONSTANTA   

17:00 UNIREA URZICENI   – CFR CLUJ  

17:00 GLORIA BISTRITA   – STEAUA   

ETAPA 29

Sâmbata 12.04.2008     

17:00 POLITEHNICA IASI   – UTA ARAD     

17:00 FC U CRAIOVA   – OTELUL GALATI  

17:00 GLORIA BUZAU   – GLORIA BISTRITA   

17:00 STEAUA    – U CLUJ  

17:00 POLI TIMISOARA   – DINAMO BUCURESTI   

17:00 FARUL CONSTANTA    – SPORTING VASLUI   

17:00 PANDURII Tg. JIU   – UNIREA URZICENI   

17:00 CEAHLAUL P.NEAMT  – DACIA MIOVENI   

17:00 CFR CLUJ     – RAPID BUCURESTI    
 

ETAPA 30

Sâmbata 19.04.2008    

17:00 U CLUJ    – GLORIA BUZAU   

17:00 DINAMO BUCURESTI  – UNIREA URZICENI   

17:00 SPORTING VASLUI   – POLITEHNICA IASI   

17:00 GLORIA BISTRITA   – CEAHLAUL P.NEAMT   

17:00 OTELUL GALATI   – STEAUA  

17:00 POLI TIMISOARA   – FC U CRAIOVA   

17:00 RAPID BUCURESTI  – PANDURII Tg. JIU  

17:00 DACIA MIOVENI   – FARUL CONSTANTA   

17:00 UTA ARAD      – CFR CLUJ   

 ETAPA 31

 Miercuri 23.04.2008    

17:00 CEAHLAUL P.NEAMT  –  U CLUJ  

17:00 GLORIA BUZAU   – OTELUL GALATI  

17:00 DINAMO BUCURESTI  – FC U CRAIOVA   

17:00 PANDURII Tg. JIU   – UTA ARAD     

17:00 CFR CLUJ     – SPORTING VASLUI   

17:00 FARUL CONSTANTA    – GLORIA BISTRITA  

17:00 POLITEHNICA IASI  – DACIA MIOVENI   

17:00 UNIREA URZICENI   – RAPID BUCURESTI   

17:00 STEAUA    – POLI TIMISOARA    

ETAPA 32

Sambata 26.04.2008    

17:00 SC VASLUI   – PANDURII Tg. JIU  

17:00 GLORIA BISTRITA  – POLITEHNICA IASI   

17:00 POLI 1TIMISOARA  – GLORIA BUZAU  

17:00 UTA ARAD     – UNIREA URZICENI   

17:00 U CLUJ   – FARUL CONSTANTA   

17:00 FC U CRAIOVA   – STEAUA   

17:00 OTELUL GALATI  – CEAHLAUL P.NEAMT  

17:00 DACIA MIOVENI  – CFR CLUJ  

17:00 RAPID BUCURESTI – DINAMO BUCURESTI   

ETAPA 33

Sâmbata 03.05.2008     

18:00 GLORIA BUZAU  – FC U CRAIOVA   

18:00 CFR CLUJ   – GLORIA 1922 BISTRITA    

18:00 POLITEHNICA IASI  – U CLUJ  

18:00 DINAMO BUCURESTI  – STEAUA   

18:00 FARUL CONSTANTA   – OTELUL GALATI   

18:00 UNIREA URZICENI  – SC VASLUI    

18:00 RAPID BUCURESTI  – UTA ARAD     

18:00 PANDURII Tg. JIU  – DACIA MIOVENI   

18:00 CEAHLAUL P.NEAMT  – POLI 1921 STIINTA TIMISOARA    

ETAPA 34

Miercuri 07.05.2008      

18:00 GLORIA BISTRITA  – PANDURII Tg. JIU  

18:00 STEAUA    – GLORIA BUZAU  

18:00 DACIA MIOVENI  – UNIREA URZICENI   

18:00 FCM UTA ARAD    – DINAMO 1948 BUCURESTI  

18:00 SC VASLUI   – RAPID BUCURESTI  

18:00 U CRAIOVA  – CEAHLAUL P.NEAMT  

18:00 OTELUL GALATI  – POLITEHNICA IASI   

18:00 POLI TIMISOARA  – FARUL CONSTANTA   

18:00 U CLUJ   – CFR 1907 CLUJ