Fotbal : PROGRAMUL RETURULUI LIGII A IV-A

PROGRAMUL RETURULUI LIGII A IV-A

ETAPA 16

Duminica, 24.02.2008

13:00 BUCOVINA BADEUTI – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 FORESTA MOLDOVITA – BUCOVINA RADAUTI

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – DORNA VATRA DORNEI

13:00 VIITORUL LITENI – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – ZIMBRUL SIRET

13:00 RAPID CFR SUCEAVA – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 UNIREA BOROAIA – FC CETATEA II SUCEAVA

ETAPA 17

Duminica, 02.03.2008

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 BRADUL PUTNA – FORESTA MOLDOVITA

13:00 BUCOVINA RADAUTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 DORNA VATRA DORNEI – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 ZIMBRUL SIRET – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – UNIREA BOROAIA

13:00 FC CETATEA II SUCEAVA – BUCOVINA BADEUTI

ETAPA 18

Duminica, 09.03.2008

13:00 BUCOVINA BADEUTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 FORESTA MOLDOVITA – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – BRADUL PUTNA

13:00 VIITORUL LITENI – BUCOVINA RADAUTI

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – DORNA VATRA DORNEI

13:00 RAPID CFR SUCEAVA – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 UNIREA BOROAIA – ZIMBRUL SIRET

13:00 FC CETATEA II SUCEAVA – FLACARA ROSIE UDESTI

ETAPA 19

Duminica, 16.03.2008

13:00 CS GURA HUMORULUI – FORESTA MOLDOVITA

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 BRADUL PUTNA – VIITORUL LITENI

13:00 BUCOVINA RADAUTI – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 DORNA VATRA DORNEI – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – UNIREA BOROAIA

13:00 ZIMBRUL SIRET – FC CETATEA II SUCEAVA

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – BUCOVINA BADEUTI

ETAPA 20

Duminica, 23.03.2008

13:00 BUCOVINA BADEUTI – FORESTA MOLDOVITA

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – CS GURA HUMORULUI

13:00 VIITORUL LITENI – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – BRADUL PUTNA

13:00 RAPID CFR SUCEAVA – BUCOVINA RADAUTI

13:00 UNIREA BOROAIA – DORNA VATRA DORNEI

13:00 FC CETATEA II SUCEAVA – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – ZIMBRUL SIRET

ETAPA 21

Duminica, 30.03.2008

13:00 FORESTA MOLDOVITA – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 CS GURA HUMORULUI – VIITORUL LITENI

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 BRADUL PUTNA – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 BUCOVINA RADAUTI – UNIREA BOROAIA

13:00 DORNA VATRA DORNEI – FC CETATEA II SUCEAVA

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 ZIMBRUL SIRET – BUCOVINA BADEUTI

ETAPA 22

Sâmbata, 05.04.2008

15:00 RAPID CFR SUCEAVA – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

Duminica, 06.04.2008

13:00 BUCOVINA BADEUTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 VIITORUL LITENI – FORESTA MOLDOVITA

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 UNIREA BOROAIA – BRADUL PUTNA

13:00 CETATEA II SUCEAVA – BUCOVINA RADAUTI

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – DORNA VATRA DORNEI

13:00 ZIMBRUL SIRET – AVÂNTUL TODIRESTI

ETAPA 23

Duminica, 13.04.2008

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – VIITORUL LITENI

13:00 FORESTA MOLDOVITA – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 CS GURA HUMORULUI – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – UNIREA BOROAIA

13:00 BRADUL PUTNA – CETATEA II SUCEAVA

13:00 BUCOVINA RADAUTI – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 DORNA VATRA DORNEI – ZIMBRUL SIRET

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – BUCOVINA BADEUTI

ETAPA 24

Sâmbata, 19.04.2008

15:00 RAPID CFR SUCEAVA – FORESTA MOLDOVITA

Duminica, 20.04.2008

13:00 VIITORUL LITENI – BUCOVINA BADEUTI

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 UNIREA BOROAIA – CS GURA HUMORULUI

13:00 CETATEA II SUCEAVA – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – BRADUL PUTNA

13:00 ZIMBRUL SIRET – BUCOVINA RADAUTI

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – DORNA VATRA DORNEI

ETAPA 25

Miercuri, 23.04.2008

13:00 VIITORUL LITENI – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 FORESTA MOLDOVITA – UNIREA BOROAIA

13:00 CS GURA HUMORULUI – CETATEA II SUCEAVA

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 BRADUL PUTNA – ZIMBRUL SIRET

13:00 BUCOVINA RADAUTI – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 BUCOVINA BADEUTI – DORNA VATRA DORNEI

ETAPA 26

Sâmbata, 26.04.2008

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – BUCOVINA BADEUTI

13:00 RAPID CFR SUCEAVA – VIITORUL LITENI

13:00 UNIREA BOROAIA – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 CETATEA II SUCEAVA – FORESTA MOLDOVITA

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 ZIMBRUL SIRET – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – BRADUL PUTNA

13:00 DORNA VATRA DORNEI – BUCOVINA RADAUTI

ETAPA 27

Joi, 01.05.2008

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 VIITORUL LITENI – UNIREA BOROAIA

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – CETATEA II SUCEAVA

13:00 FORESTA MIOLDOVITA – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 CS GURA HUMORULUI – ZIMBRUL SIRET

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 BRADUL PUTNA – DORNA VATRA DORNEI

13:00 BUCOVINA BADEUTI – BUCOVINA RADAUTI
ETAPA 28

Sâmbata, 03.05.2008

15:00 RAPID CFR SUCEAVA – BUCOVINA BADEUTI

Duminica, 04.05.2008

13:00 UNIREA BOROAIA – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 CETATEA II SUCEAVA – VIITORUL LITENI

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 ZIMBRUL SIRET – FORESTA MOLDOVITA

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 DORNA VATRA DORNEI – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

13:00 BUCOVINA RADAUTI – BRADUL PUTNA

ETAPA 29

Duminica, 11.05.2008

13:00 RAPID CFR SUCEAVA – UNIREA BOROAIA

13:00 MINERUL IACOBENI CIOCANESTI – CETATEA II SUCEAVA

13:00 VIITORUL LITENI – FLACARA ROSIE UDESTI

13:00 JUVENTUS II FALTICENI – ZIMBRUL SIRET

13:00 FORESTA MOLDOVITA – AVÂNTUL TODIRESTI

13:00 CS GURA HUMORULUI – DORNA VATRA DORNEI

13:00 FLORCONSTRUCT PATRAUTI – BUCOVINA RADAUTI

13:00 BUCOVINA BADEUTI – BRADUL PUTNA

ETAPA 30

Duminica, 18.05.2008

13:00 UNIREA BOROAIA – BUCOVINA BADEUTI

13:00 CETATEA II SUCEAVA – RAPID CFR SUCEAVA

13:00 FLACARA ROSIE UDESTI – MINERUL IACOBENI CIOCANESTI

13:00 ZIMBRUL SIRET – VIITORUL LITENI

13:00 AVÂNTUL TODIRESTI – JUVENTUS II FALTICENI

13:00 DORNA VATRA DORNEI – FORESTA MOLDOVITA

13:00 BUCOVINA RADAUTI – CS GURA HUMORULUI

13:00 BRADUL PUTNA – FLORCONSTRUCT PATRAUTI

Nota: BARAJUL DE PROMOVARE ÎN LIGA A III-A VA AVEA LOC LA DATA DE 31.05.2008.