Fotbal. Liga a III-a : PROGRAMUL RETURULUI LIGII A III-A

Etapa a XVIII-a (29 februarie 2008)

CF Braila – FC Pambac Bacau

CS Aerostar Bacau – CS Bujorii Târgu Bujor

Ceahlaul Piatra Neamt II – FCM Bacau II

CFR Pascani – FC Politehnica Iasi II

FC Willy Bacau – Raraul Câmpulung Moldovenesc

FC Laminorul Roman – FC Otelul Galati II

CS Juventus Falticeni – Cetatea Târgu Neamt

FC Politehnica Galati – FC Bârlad

Leonard Pascani – FC Cetatea Suceava

Etapa a XIX-a (7 martie 2008)

CS Bujorii Târgu Bujor – Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Pambac Bacau – CS Aerostar Bacau

FC Cetatea Suceava – CF Braila

CSM Raraul Câmpulung Moldovenesc – FCM CFR Pascani

FCM Bacau II – FC Willy Bacau

FC Poli Iasi II – FC Laminorul Roman

FC Otelul Galati II – CS Juventus Falticeni

Cetatea Târgu Neamt – FC Politehnica Galati

FC Bârlad – NGM Leonard Pascani

Etapa a XX-a (11 martie 2008)

CS Aerostar Bacau – FC Cetatea Suceava

CF Braila – FC Bârlad

NGM Leonard Pascani – Cetatea Târgu Neamt

FC Laminorul Roman – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

FC Otelul Galati II – FC Poli Iasi II

FCM CFR Pascani – FCM Bacau II

FC Willy Bacau – CS Bujorii Târgu Bujor

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Pambac Bacau

CS Juventus Falticeni – FC Politehnica Galati

Etapa a XXI-a (14 martie 2008)

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FC Otelul Galati II

FC Politehnica Galati – NGM Leonard Pascani

FC Poli Iasi II – CS Juventus Falticeni

FCM Bacau II – FC Laminorul Roman

FC Pambac Bacau – FC Willy Bacau

CS Bujorii Târgu Bujor – FCM CFR Pascani

FC Cetatea Suceava – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Bârlad – CS Aerostar Bacau

Cetatea Târgu Neamt – CF Braila

Etapa a XXII-a (21 martie 2008)

FC Willy 2001 Bacau – FC Cetatea Suceava

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Bârlad

CS Aerostar Bacau – Cetatea Târgu Neamt

FC Poli Iasi II – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

FC Otelul Galati II – FCM Bacau II

FC Laminorul Roman – CS Bujorii Târgu Bujor

FCM CFR Pascani – FC Pambac Bacau

CS Juventus Falticeni – NGM Leonard Pascani

CF Braila – FC Politehnica Galati

Etapa a XXIII-a (25 martie 2008)

CS Bujorii Târgu Bujor – FC Otelul Galati II

FCM Bacau II – FC Poli Iasi II

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – CS Juventus Falticeni

FC Pambac Bacau – FC Laminorul Roman

FC Bârlad – FC Willy 2001 Bacau

FC Cetatea Suceava – FCM CFR Pascani

Cetatea Târgu Neamt – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Politehnica Galati – CS Aaerostar Bacau

NGM Leonard Pascani – CF Braila

Etapa a  XXIV-a (28 martie 2008)

FC Laminorul Roman – FC Cetatea Suceava

FCM CFR Pascani – FC Bârlad

FC Willy 2001 Bacau – Cetatea Târgu Neamt

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FCM Bacau II

FC Politehnica Iasi II – CS Bujorii Târgu Bujor

FC Otelul Galati II – FC Pambac Bacau

CS Aerostar Bacau – NGM Leornard Pascani

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Politehnica Galati

CS Juventus Falticeni – CF Braila

Etapa a XXV-a (4 aprilie 2008)

FC Cetatea Suceava – FC Otelul Galati II

CS Bujorii Târgu Bujor – CSM Raraul C-ung Moldovenesc

FC Pambac Bacau – FC Poli Iasi II

FCM Bacau II – CS Juventus Falticeni

FC Bârlad – FC Laminorul Roman

FC Politehnica Galati – FC Willy 2001 Bacau

Cetatea Târgu Neamt – FCM CFR Pascani

NGM Leonard Pascani – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

CF Braila – CS Aerostar Bacau

Etapa a XXVI-a (8 aprilie 2008)

FC Poli Iasi II – FC Cetatea Suceava

FC Otelul Galati II – FC Bârlad

FC Laminorul Roman – Cetatea Târgu Neamt

FCM Bacau II – CS Bujorii Târgu Bujor

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FC Pambac Bacau

FC Willy 2001 Bacau – NGM Leonard Pascani

FCM CFR Pascani – FC Politehnica Galati

CS Juventus Falticeni – CS Aerostar Bacau

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – CF Braila

Etapa a XXVII-a (11 aprilie 2008)

Cetatea Târgu Neamt – FC Otelul Galati II

FC Cetatea Suceava – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

FC Bârlad – FC Poli Iasi II

FC Pambac Bacau – FCM Bacau II

CS Bujorii Târgu Bujor – CS Juventus Falticeni

FC Politehnica Galati – FC Laminorul Roman

CF Braila – FC Willly 2001 Bacau

NGM Leornard Pascani – FCM CFR Pascani

CS Aerostar Bacau – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

Etapa a XXVIII-a (18 aprilie 2008)

FCM Bacau II – FC Cetatea Suceava

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FC Bârlad

FC Poli Iasi II – Cetatea Târgu Neamt

CS Bujorii Târgu Bujor – FC Pambac Bacau

FC Laminorul Roman – NGM Leornard Pascani

FC Otelul Galati II – FC Politehnica Galati

CS Juventus Falticeni – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Willy 2001 Bacau – CS Aerostar Bacau

FC CFR Pascani – CF Braila

Etapa a XXIX-a (22 aprilie 2008)

NGM Leonard Pascani – FC Otelul Galati II

Cetatea Târgu Neamt – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

FC Politehnica Galati – FC Poli Iasi II

FC Bârlad – FCM Bacau II

FC Cetatea Suceava – CS Bujorii Târgu Bujor

FC Pambac Bacau – CS Juventus Falticeni

CF Braila  – FC Laminorul Roman

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Willy 2001 Bacau

CS Aerostar Bacau – FCM CFR Pascani

Etapa  XXX-a (25 aprilie 2008)

FC Pambac Bacau – FC Cetatea Suceava

CS Bujorii Târgu Bujor – FC Bârlad

FCM Bacau II – Cetatea Târgu Neamt

FC Poli Iasi II – NGM Leonard Pascani

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – FC Politehnica Galati

CS Juventus Falticeni – FC Willy 2001 Bacau

FCM CFR Pascani – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Laminorul Roman – CS Aerostar Bacau

FC Otelul Galati II – CF Braila

Etapa a XXXI-a (2 mai 2008)

CS Juventus Falticeni – FC Cetatea Suceava

CS Aerostar Bacau – FC Otelul Galati II

NGM Leornard Pascani – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

CF Braila – FC Poli Iasi II

FC Politehnica Galati – FCM Bacau II

Cetatea Târgu Neamt – CS Bujorii Târgu Bujor

FC Bârlad – FC Pambac Bacau

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Laminorul Roman

FC Willy 2001 Bacau – FCM CFR Pascani

Etapa a XXXII-a (6 mai 2008)

FC Cetatea Suceava – FC Bârlad

FC Pambac Bacau – Cetatea Târgu Neamt

FCM Bacau II – NGM Leonard Pascani

CS Bujorii Târgu Bujor – FC Politehnica Galati

FCM CFR Pascani – CS Juventus Falticeni

FC Laminorul Roman – FC Willy 2001 Bacau

FC Otelul Galati II – FC Ceahlaul Piatra Neamt II

FC Poli Iasi II – CS Aerostar Bacau

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – CF Braila

Etapa a XXXIII-a (9 mai 2008)

Cetatea Târgu Neamt – FC Cetatea Suceava

CS Juventus Falticeni – FC Bârlad

FC Willy 2001 Bacau – FC Otelul Galati II

CS Aerostar Bacau – CSM Raraul C-lung Moldovenesc

FC Ceahlaul Piatra Neamt II – FC Poli  Iasi II

CF Braila – FCM Bacau II

NGM Leonard Pascani – CS Bujorii Târgu Bujor

FC Politehnica Galati – FC Pambac Bacau

FCM CFR Pascani – FC Laminorul Roman

Etapa a XXXIV-a  (16 mai 2008)

FC Bârlad – Cetatea Târgu Neamt

FC Pambac Bacau – NGM Leonard Pascani

FC Cetatea Suceava – FC Politehnica Galati

FC Laminorul Roman – CS Juventus Falticeni

FC Poli Iasi II – FC Willy 2001 Bacau

FC Otelul Galati II – FCM CFR Pascani

CSM Raraul C-lung Moldovenesc – Ceahlaul Piatra Neamt II

FCM Bacau II – CS Aerostar Bacau

CS Bujorii Târgu Bujor – CF Braila