Intră acum și în grupul de
![](https://cdn.newsbucovina.ro/wp-content/uploads/2020/09/online-invatamant-cadre-didactice.jpg)
Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Suceava a reanalizat, vineri, scenariile de funcționare ale unităților de învățământ din județul Suceava, având în vedere statisticile epidemiologice elaborate de către Direcția de Sănătate Publică Suceava.
Astfel, scenariile a fost modificat pentru 231 unități de învățământ, noile măsuri intrând în vigoare începând cu data de 26.10.2020.
Intră acum și în grupul de