Sporting-Academia “Gheorghe Hagi” e meciul de deschidere (Fotbal, Juniori C)

La sfârşitul acestei săptămâni, municipiul Suceava va găzdui cea de-a treia ediţie a Cupei Moş Crăciun la minifotbal. Iată programul echipelor sucevene în faza grupelor:

Sala Liceului cu Program Sportiv

Vineri:

15.30: Sporting Suceava (1999) – Academia Gheorghe Hagi
17.00: LPS Suceava (1999) – FC Buiucani
17.30: Cetatea Suceava (1999) – Gloria Bistriţa 2
18.30: Sporting Suceava (2000) – Xela Baia Mare
20.30: Sporting Suceava (2001) – Luceafărul Brăila
21.30: Cetatea Suceava (2001) – Gloria Bistriţa

Sâmbătă:

7.00: Cetatea Suceava (1999) – CSS Botoşani
7.30: Sporting Suceava (2000) – FC Buiucani
9.00: LPS Suceava (2000) – Academia Gheorghe Hagi
9.30: Sporting Suceava (1999) – Noua Generaţie Iaşi
11.00: LPS Suceava (1999) – Gloria Bistriţa
11.30: Cetatea Suceava (1999) – Luceafărul Brăila
13.00: Sporting Suceava (2001) – Presing Bucureşti
13.30: Cetatea Suceava (2001) – FC Buiucani
15.00: Sporting Suceava (2000) – LPS Iaşi
15.30: LPS Suceava (2000) – LPS Botoşani
16.30: Sporting Suceava (1999) – LPS Botoşani
17.30: LPS Suceava (1999) – Xela Baia Mare
19.00: Sporting Suceava (2000) – Luceafărul Brăila
20.00: Sporting Suceava (2001) – Oţelul Galaţi
20.30: Cetatea Suceava (2001) – LPS Iaşi
22.30: LPS Suceava (2000) – Gloria Bistriţa

Terenul sintetic de la Universitate

Vineri:

17.40: LPS Suceava (1998) – Steaua Dunării Galaţi
18.20: AS Caşuba & Găluşcă Suceava (1998) – FCM Bacău
20.20: Danalis Zvoriştea (1998) – Academia Gheorghe Hagi
21.00: Sporting Suceava (1998) – Presing Bucureşti
21.40: LPS Suceava (1998) – LPS Botoşani
22.30: AS Caşuba & Găluşcă (1998) – Luceafărul Brăila

Sâmbătă:

10.00: AS Caşuba & Găluşcă (1998) – FC Braşov 2
10.40: Danalis Zvoriştea (1998) – FC Braşov 1
13.20: LPS Suceava (1998) – Xela Baia Mare
14.40: Sporting Suceava (1998) – Salina Ocna Şugatag
16.00: LPS Suceava (1998) – Gloria Bistriţa
16.40: AS Caşuba & Găluşcă (1998) – Poli Iaşi
18.40: Danalis Zvoriştea (1998) – FC Buiucani
20.00: Sporting Suceava (1998) – Oţelul Galaţi

Duminică, în ultima zi a turneului, sunt programate meciurile din faza semifinalelor şi finalele.