Liga a IV-a – Sezonul 2008-2009 – Programul turului

 
Etapa I (17 august 2008)      
Avântul Todiresti    Minerul Iacobeni      
Dorna Vatra Dornei    Juventus II Falticeni      
Rapid CFR II Mihoveni    Raraul Câmpulung       
Avântul Frasin    Bucovina Badeuti      
Bucovina Radauti    Florconstruct Patrauti      
Cetatea II Arbore    Foresta Moldovita      
Zimbrul Siret    Unirea Boroaia      
CS Gura Humorului    Bradul Putna     

 
Etapa a II-a (24 august 2008)      
Juventus II Falticeni     Avântul Todiresti      
Raraul Câmpulung    Dorna Vatra Dornei      
Bucovian Badeuti    Rapid CFR II Mihoveni       
Florconstruct Patrauti    Avântul Frasin      
Foresta Moldovita    Bucovina Radauti      
Unirea Boroaia    Cetatea II Arbore      
Bradul Putna    Zimbrul Siret      
Minerul Iacobeni    CS Gura Humorului     

 
Etapa a III-a (31 august 2008)      
Juventus II Falticeni    Minerul Iacobeni      
Avântul Todiresti    Raraul Câmpulung      
Dorna Vatra Dornei    Bucovina Badeuti      
Rapid CFR II Mihoveni    Florconstruct Patrauti      
Avântul Frasin    Foresta Moldovita      
Bucovina Radauti    Unirea Boroaia      
Cetatea II Suceava    Bradul Putna      
Zimbrul Siret    CS Gura Humorului     

 
Etapa a IV-a (7 septembrie 2008)      
Raraul Câmpulung    Juventus II Falticeni      
Bucovina Badeuti    Avântul Todiresti      
Florconstruct Patrauti    Dorna Vatra Dornei      
Foresta Moldovita    Rapid CFR II Mihoveni      
Unirea Boroaia    Avântul Frasin      
Bradul Putna    Bucovina Radauti      
CS Gura Humorului    Cetatea II Arbore      
Minerul Iacobeni    Zimbrul Siret     

 
Etapa a V-a (14 septembrie 2008)      
Raraul Câmpulung    Minerul Iacobeni      
Juventus II Falticeni    Bucovina Badeuti      
Avântul Todiresti    Florconstruct Patrauti      
Dorna Vatra Dornei    Foresta Moldovita      
Rapid CFR II Mihoveni    Unirea Boroaia      
Avântul Frasin    Bradul Putna      
Bucovina Radauti    CS Gura Humorului      
Cetatea II Arbore    Zimbrul Siret     

 
Etapa a VI-a (21 septembrie 2008)      
Bucovina Badeuti    Raraul Câmpulung      
Florconstruct Patrauti    Juventus II Falticeni      
Foresta Moldovita    Avântul Todiresti      
Unirea Boroaia    Dorna Vatra Dornei      
Bradul Putna    Rapid CFR II Mihoveni      
CS Gura Humorului    Avântul Frasin      
Zimbrul Siret    Bucovina Radauti      
Minerul Iacobeni    Cetatea II Arbore     

 
Etapa a VII-a (28 septembrie 2008)      
Bucovina Badeuti    Minerul Iacobeni      
Raraul Câmpulung    Florconstruct Patrauti      
Juventus II Falticeni    Foresta Moldovita      
Avântul Todiresti    Unirea Boroaia      
Dorna Vatra Dornei     Bradul Putna      
Rapid CFR II Mihoveni    CS Gura Humorului      
Avântul Frasin    Zimbrul Siret      
Bucovina Radauti    Cetatea II Arbore     

 
Etapa a VIII-a (5 octombrie 2008)      
Florconstruct Patrauti    Bucovina Badeuti      
Foresta Moldovita    Raraul Câmpulung      
Unirea Boroaia    Juventus II Falticeni      
Bradul Putna    Avântul Todiresti      
CS Gura Humorului    Dorna Vatra Dornei      
Zimbrul Siret    Rapid CFR II Mihoveni      
Cetatea II Arbore    Avântul Frasin      
Minerul Iacobeni    Bucovina Radauti     

 
Etapa a IX-a (12 octombrie 2008)      
Minerul Iacobeni    Florconstruct Patrauti      
Bucovina Badeuti    Foresta Moldovita      
Raraul Câmpulung    Unirea Boroaia      
Juventus II Falticeni    Bradul Putna      
Avântul Todiresti    CS Gura Humorului      
Dorna Vatra Dornei    Zimbrul Siret      
Rapid CFR II Mihoveni    Cetatea II Arbore      
Avântul Frasin    Bucovina Radauti      
         

 
Etapa a X-a (19 octombrie 2008)      
Foresta Moldovita    Florconstruct Patrauti      
Unirea Boroaia    Bucovina Badeuti      
Bradul Putna    Raraul Câmpulung      
CS Gura Humorului    Juventus II Falticeni      
Zimbrul Siret    Avântul Todiresti      
Cetatea II Arbore    Dorna Vatra Dornei      
Bucovina Radauti    Rapid CFR II Mihoveni      
Avântul Frasin    Minerul Iacobeni     

 
Etapa a XI-a  (26 octombrie 2008)       
Minerul Iacobeni    Foresta Moldovita      
Florconstruct Patrauti    Unirea Boroaia      
Bucovina Badeuti    Bradul Putna      
Raraul Câmpulung    CS Gura Humorului      
Juventus II Falticeni    Zimbrul Siret      
Avântul Todiresti    Cetatea II Arbore      
Dorna Vatra Dornei    Bucovina Radauti      
Rapid CFR II Mihoveni    Avântul Frasin     

 
Etapa a XII-a (2 noiembrie 2008)      
Unirea Boroaia    Foresta Moldovita      
Bradul Putna    Florconstruct Patrauti      
CS Gura Humorului    Bucovina Badeuti      
Zimbrul Siret    Raraul Câmpulung      
Cetatea II Arbore    Juventus II Falticeni      
Bucovina Radauti    Avântul Todiresti      
Avântul Frasin    Dorna Vatra Dornei      
Rapid CFR II Mihoveni    Minerul Iacobeni     

 
Etapa a XIII-a (9 noiembrie 2008)      
Minerul Iacobeni    Unirea Boroaia      
Foresta Moldovita    Bradul Putna      
Florconstruct Patrauti    CS Gura Humorului      
Bucovina Badeuti    Zimbrul Siret      
Raraul Câmpulung    Cetatea II Arbore      
Juventus II Falticeni    Bucovina Radauti      
Avântul Todiresti    Avântul Frasin      
Dorna Vatra Dornei    Rapid CFR II Mihoveni     

 
Etapa a XIV-a (16 noiembrie 2008)      
Bradul Putna    Unirea Boroaia      
CS Gura Humorului    Foresta Moldovita      
Zimbrul Siret    Florconstruct Patrauti      
Cetatea II Arbore    Bucovina Badeuti      
Bucovina Radauti    Raraul Câmpulung      
Avântul Frasin    Juventus II Falticeni      
Rapid CFR II Mihoveni    Avântul Todiresti      
Dorna Vatra Dornei    Minerul Iacobeni     

 
Etapa a XV-a (23 noiembrie 2008)      
Minerul Iacobeni    Bradul Putna      
Unirea Boroaia    CS Gura Humorului      
Foresta Moldovita    Zimbrul Siret      
Florcostruct Patrauti    Cetatea II Arbore      
Bucovina Badeuti    Bucovina Radauti      
Raraul Câmpulung    Avântul Frasin      
Juventus II Falticeni    Rapid CFR II Suceava      
Avântul Todiresti    Dorna Vatra Dornei